Galeria Inspiracji

Do obróbki zdjęć użyłem programu Adobe Photoshop CC 2017.Komentarze

 1. O m g
  Boże prześliczne zdjęcia. Zdradzisz mi w czym przerabiasz :)?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak robisz tak piękne screeny z gry? W sensie, że mają tak dobrą jakość?
  Pozdrawiam, masz wspaniałego bloga, mega mnie inspiruje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Jakość zdjęć to prawdopodobnie zasługa karty graficznej, w dodatku zdjęcia zapisuję w formacie PNG - nie wiem czy to akurat wiele zmienia, ale mam odczucie, iż wtedy zdjęcia mają lepszą jakość niż w przypadku formatu JPG. Ponoć używanie "PrtScr" i wklejanie obrazu do Painta zamiast stosowania Frapsa czy Bandicama również jakość obniża jakość, ale to są jedynie domysły.

   Usuń
 3. Jak można zrobić zdjęcie konia w ruchu bez jeźdźca? Robisz to jak w DK (tzn. kasujesz pliki), czy jest jakiś łatwiejszy sposób? Nigdy w to nie grałam (w DK, nie SSO :P) i nie do końca wiem, o co chodzi. Podzrawiam!
  Adrienne Highmountain
  ada-starstable.blogspot.com
  PS Super zdjęcia, w czym obrabiasz i robisz takie jakby "przebłyski słońca"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzikiego konia robię poprzez usunięcie plików "pants", innego sposobu na to niestety nie znam, jest jeszcze jakiś bug z wyścigiem u Steve'a, aczkolwiek obie opcje są równie czasochłonne. Zdjęcia obrabiam w Adobe Photoshop CS6, a przebyski światła to odpowiednio rozjaśniona "Flara obiektywu". :)

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję, Dominika :) A ten Adobe Photoshop CS6 jest darmowy? Można go ściągnąć czy coś? Jeśli jest płatny, to ile? Z góry dziękuję :)

   Usuń
  3. Dołączę się do pytania. A zdjęcia i ich przeróbka to mistrzostwo, naprawdę.

   Usuń

Prześlij komentarz