Hej!

Nadszedł ten długo wyczekiwany moment, kiedy dodane jakiś czas temu odnowione konie Czystej Krwi Arabskiej zostały wzbogacone o nowe maści! Ale nie przedłużając, czas wziąć się za omówienie najnowszej aktualizacji.
Aby zakupić jednego z najnowszych wierzchowców, musicie posiadać 10 poziom postaci oraz członkostwo Star Rider, gdyż nowe araby znajdują się na terenie niedostępnym dla graczy bez Star Ridera. Każdy z nowych piękności kosztuje 969 Star Coins.

Pierwszy, nowy dodany arab jest maści siwej jabłkowitej i możemy zakupić go w Centrum Jeździeckim Srebrnej polany.

Drugim, dodanym wierzchowcem jest arab maści siwej, znajdziemy go w Wiosce Valedale.

Ostatnim z nowych koni Czystej Krwi Arabskiej jest gniadosz, który przesiaduje w Jodłowym Gaju. 

Trwa też ostatni tydzień sobótki, więc jest to ostatnia szansa na wykonanie tegorocznych zadań. Do tego Targ Koni szykuje się do rozstawienia w Wiosce Srebrnej Polany.
A jak oceniam dzisiejszą aktualizację? Szczerze mówiąc, to słabo. Nowe konie nie przypadły mi zbytnio do gustu - choć siwy arab nie jest zły, to siwy jabłkowity oraz gniady wyglądają, jakby robione były na szybko. Gniadosz jest kolejnym gładkim koniem, brakuje mi jakiejś odmiany na nim, przez którą stałby się on nieco ciekawszy. Najgorzej wypada według mnie jednak wierzchowiec maści siwej jabłkowitej, który jest strasznie blady, plamki na nim są ledwo co zauważalne. Nie dorównuje on swojemu poprzednikowi, którego kolor jest znacznie bardziej intensywny, a przy czym - ciekawszy. Mogli równie dobrze dodać zwykłego, szarego konia, który nie różniłby się znacznie od nowego siwego jabłkowitego araba. Tęsknie za czasami, gdy nieco bardziej eksperymentowali z maściami i nie bali się dawać koniom oryginalnych odcieni sierści i białych plam. Na obecną chwilę nie planuję zakupić żadnego z nich, mam cichą nadzieję na coś ciekawszego, liczę na nowe arabki w aplikacji Star Stable Horses.
A co Wy sądzicie o najnowszych koniach? Zakupiliście jakiegoś, a może tak jak ja, czekacie na coś ciekawszego? Czekam na Wasze komentarze! 

Komentarze

Prześlij komentarz