Hej!

Jak w każdą środę zespół Star Stable Online dodaje do gry nowe elementy - konie, zadania, obszary, co tylko dusza zapragnie. A jako iż to dziś jest dzień aktualizacji, chyba warto by było ją omówić, prawda? Zapraszam do czytania!

*Psst, na obrazku jest napisane, że aktualizacja jest 2015. Mój błąd, wybaczcie, powinno być 2017*


Pierwsza wersja Dzikich Koni Jorveskich powraca na wyspę! Możemy je zakupić w takich samych wariantach jak poprzednio - Gary Gooldtooth sprowadził do Jorvik czarno-czerwonego demona o czerwonych oczach, niebieskiego dzikusa oraz szaro-różowego wierzchowca, który wygląda jak żywcem wyjęty ze świata Pandorii. Każdy z wyżej pokazanych piękności kosztuje 399 Star Coins, a na wyspie będą gościć do 26 lipca. Warto pamiętać o tym, że są one nieco wolniejsze od zwykłych koni, będąc jednocześnie odrobinę szybsze od standardowych kucyków.

Jako iż nie posiadam wszystkich dzikusów, do porównania maści użyłem zdjęć pochodzących z oficjalnej strony Star Stable Online.

Nie bez powodu wierzchowce te są takie unikatowe - w zależności od swojego położenia zmieniają one swoją barwę. Na terenach zaludnionych nie będą różnić się niczym od standardowego konia, jednak gdy tylko pogalopujemy w nimi do dzikiego lasu czy na odległą polanę od razu zobaczymy ich prawdziwą formę, gdyż ujawnią one swoje magiczne kolory. Czy skuszę się na jednego z nich? Jak na razie - nie. Trochę żałuję, że dodali tylko ich stare warianty, nie dodając choć jednego, nowego Jorveskiego Dzikusa. Pozostaje czekać na kolejne aktualizacje, w których istnieje szansa, że ukażą się one w zupełnie nowych maściach, a kto wie, może ujrzymy nawet ich zupełnie nowy model!


Nowe konie to jednak nie wszystko, gdyż ekipa Star Stable Online nie mogła pozostawić nas bez choć garstki nowych zadań! Co więcej, do gry zawitała zupełnie nowa postać, Kylie Summerbreeze, która oferuje nam na sprzedaż masę różnokolorowych lampionów, które możemy puścić ku niebu przy brzegu plaży na Forcie Pinta. Choć jeden lampion unoszący się nad wodą nie robi specjalnego wrażenia, to ich spora grupa potrafi zachwycić. Wręcz nie mogę się doczekać aż zobaczę je w nocy!


Do tego powraca Tom Hooper, którego mieliśmy okazję widywać już w poprzednich latach. Tak jak dawniej, będziemy pomagać mu robić porządki na plaży, tworzyć rozmaite koktajle oraz zbudujemy mały parkiet, na którym każda osoba na serwerze będzie mogła tańczyć w rytm granej muzyki. Co się dziwić, trzeba korzystać z plaży i wakacji!


Jak oceniam dzisiejszą aktualizację? Jak dla mnie nie ma ona w sobie niczego, przez co uznałbym ją za jedną z najlepszych w roku. Jednak odrobina nowych zadań oraz piękne, latające lampiony sprawiają, że nie jestem zawiedziony. Będę miał co robić przez kolejne, letnie dni!Sprawy organizacyjne

Po pierwsze - dziękuję za aż 30 obserwujących na blogu oraz równe 5800 wyświetleń!
A po drugie? Ci bardziej spostrzegawczy zauważyli, że nieco zmieniłem styl edycji zdjęć oraz wygląd obrazka, które przekierowuje ludzi do posta. Część osób zwróciła mi uwagę, że zdjęcia są za jasne, a tekst na nich jest nieczytelny. Napiszcie koniecznie czy, według Was, zdjęcia prezentują się lepiej, a odnośnik do posta ze strony głównej jest ładniejszy do odczytania i nie gryzie się z ogólnym wyglądem bloga - jestem otwarty na wszelkie sugestie! Czekam na Wasze komentarze, zarówno co do spraw zdjęć, jak i dzisiejszej aktualizacji!

Trzymajcie się!

Komentarze

  1. Teraz o wiele lepiej wygląda zdjęcie, które przenosi nas do posta. Mogłabyś poprawić wszystkie, ale to już zależy od Ciebie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz