Hej!


I nastał wreszcie ten dzień, gdy postanowiłem podnieść nieco poprzeczkę w tym, co robię już od jakiegoś czasu - więc założyłem bloga! Już od ponad roku piszę dla jednej ze stron na Facebooku o tematyce Star Stable Online, a pomysłów na posty więcej przypływa niż ubywa. Uznałem, iż niektóre tematy zasługują na nieco lepszą analizę niż jedno zdjęcie i dwa krótkie akapity tekstu, a chyba nie ma lepszego miejsca do porządnego rozpisania się niż własny blog. Właśnie... rozpisania się. O czym mam zamiar się rozpisywać?
Poza standardowymi rzeczami, które mamy okazję przeczytać na większości blogów, takie jak informacje o kodach, zawartość aktualizacji oraz zajawki, mam zamiar poruszyć tematy różnych aspektów gry (od rozgrywki po społeczność) oraz różne pomysły na jej urozmaicenie. Nie mówię tu o banałach typu wszędzie przedstawiane derki i kantary czy innych tego typu rzeczach - mam zamiar pokombinować nieco bardziej, by pokazać tu coś zarówno kreatywnego, jak i przydatnego. Być może pojawią się również skromne wizualizacje! Na pewno będę starać się unikać krótkich, sztampowych i dwuzdaniowych notek o tym, że wytrenowałem jakiegoś konia, o to nie będziecie musieli się martwić.Pozostało mi jedynie zachęcić Was do śledzenia bloga, by być na bieżąco z najnowszymi materiałami!

Trzymajcie się!

Komentarze

 1. Bardzo ładny szablon bloga, zostanę tu na dłużej :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Poszerzasz horyzonty - tyle, że czymś naprawdę dobrym. I to sprawia, że będę tutaj zaglądać wtedy, kiedy tylko opublikowany zostanie nowy materiał, w którym będę mogła bliżej przypatrzeć się twej pomysłowości. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno pójdzie obserwuj, świetny blog (w sumie strona na Facebooku również!)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakochałam się w wyglądzie tego bloga ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygląd bloga: 100/10 ♥ Powiesz, w jakim programie robiłaś tą 1 miniaturkę? :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko robiłam w Adobe Photoshop CS6. <:

   Usuń
 6. Zakochałam sie w tym blogu, szablon po prostu mega ♥ Musze zadać ci te pytanie... w czym przerabiasz zdjęcia? ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko edytuję w Adobe Photoshop CS6. <:

   Usuń
 7. Masz cudny blog. Szczerze mówiąc ładniejszy od Melissy Seahalll. Kiedy dodasz zakładkę do obserwowania?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz