Hej!
Dziś na oficjalnym profilu na instagramie Star Stable Online pojawił się nowy filmik, na którym możemy zobaczyć zamazanego konia galopującego po Półwyspie Południowego Kopyta. Nie trudno jest się domyślić, że jest to nowa zajawka! Wynika z niej, że niedługo będzie można w grze zobaczyć nowy model konia... ale właśnie, czy będzie to zupełnie nowy model, a może odnowiony?


Przeglądając dyskusje na grupach, natknąłem się na dwie popularne wersje: odnowione konie andaluzyjskie lub... Jorviki Gorącokrwiste! Ja zdecydowanie jestem za drugą opcją - Star Stable wspomniało, że jest to coś, nad czym siedzą już do dłuższego czasu, toteż pierwsze co wysunęło mi się na myśl, to właśnie nowe startowce. Są one nieodłączną częścią gry, w końcu jest to pierwszy wierzchowiec wszystkich graczy, a patrząc na to, że odnawiają kolejno kolejne miejsca w grze, kwestią czasu było odnowienie naszych pierwszych rumaków. Osobiście jestem pozytywnie nastawioya do takiej zmiany, gra musi się rozwijać, iść do przodu, a ładny i odnowiony model tychże koni na pewno przyciągnie większą ilość nowych graczy!
Czekam też na Wasze komentarze - jakie rasy obstawiacie? Czekacie na odnowione Jorviki Gorąckowiste? Czekam na Wasze komentarze!
Link do całego filmiku: https://www.instagram.com/p/BWPlZo3gCIt/?taken-by=starstableonline

Komentarze

 1. Tak bardzo chciałabym żeby to były Jorviki. Większość mówi że ma do nich sentyment i nie chce, no ale błagam całe życie będziemy stać w miejscu bo ktoś ma sentyment? Jestem całkowicie za odnowieniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Uważam, że to już najwyższy czas by zabrać się za ich odnowienie - w świecie gry, gdy coraz więcej jej elementów posiada wysoką jakość tekstur oraz modeli, dobry model startowych wierzchowców jest wręcz wskazany, by jakoś pasowały do tego świata.

   Usuń
  2. Zawsze jest tak, ze normalnie na co dzień to maja takie konie bardziej w du... Ale, gdy nagle chcą cos w nich zmienić to nagle takie ,,dlaczego to zrobiliscie?! Były one takie cudowne !! My nie chcemy !!!!,,

   Usuń
 2. Gdzie oni w tej zajawce widzą andaluzy? O.o

  Z chęcią zobaczyłabym odnowione startowce, wtedy może gracze częściej by się na nich pokazywali.

  OdpowiedzUsuń
 3. Startowce, to konie, do których mam sentyment, nie powiem. Ale szczerze ? Chciałabym odnowione. Gdy były zadania fabularne, i nasz startowiec pokazał prawdziwe ja, mi te skrzydła nie pasowały, po prostu. Wiem, że i tak były tylko na chwilę. Jednak nie oszukujmy się. Nikt nie jeździ już na tych startowcach, po prostu o nich zapomnieli. Jest to nasz pierwszy koń w grze. I lubię na nich jeździć. Ale trzeba trochę dać świeżości, i odnowić te rumaki. Będę za nimi tęsknić, ale ta zmiana będzie na dobre.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem za odnowieniem startowców. Te, które są na tą chwilę bardzo mi się nie podobają. Jedynie co w obecnych mi się podoba to skok (xdd).

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogólnie spoko ale czy będą one odnowione w naszych stajniach? A może trzeba będzie je kupić?

  Bella Strongborn

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja nie chcę odnawiać starterów :/ Kocham mojego, łapy precz! O: Mam nadzieję, że zostaną w naszych stajniach, a tamte będziemy mogli kupić ☺Wiem, że jestem jedną z mniejszości osób, którym podobają się startowce W CAŁOŚCI *-* Oczywiście kupiłabym, ale Applemaniac nadal będzie tym jedynym ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dla mnie to ta pierwsza opcja, ale jak odnowią juz startowce to pewnie reszte koni z starymi animacjami również

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja jestem zdecydowanie za odnowieniem startowców. Do mojego mam sentyment, ale to przez to, że jest ze mną długo, a nie przez jego wygląd, który jest jedną z rzeczy, z którymi mam czasem z nim niewielki problem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ogółem rzecz biorąc mi się w miarę podoba stary model Jorvika, sentyment. ALE wg mnie musimy iść na przód. Sądzę, że jeżeli SSO siedzi nad tym dłuższy czas to kiedy zobaczę je to zareaguję "OSOM, OSOM". Poza tym chciałabym zauważyć, że dużo osób z wyższym poziomem, w tym ja hehe, pomyka sobie na startowcach w wolnym czasie. Tak czy siak, jestem za odnową

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz